Slim & Sassy – podpora Metabolizmu

Štíhla a Fit so zmesou Slim & Sassy 

Olej Slim & Sassy – metabolická zmes je vytvorená tak aby podporila zdravé úsilie o zníženie hmotnostina tým, že pomáha kontrolovať apetít medzi jedlami. Upokojil žadúdok a pozdvihol náladu. Podporuje zdravý metabolizmus a zdravú diétu. Výborne chutí a dá vode lahodnú príchuť. Je skvelá na podporu hydratácie pri cvičení. Má nula kalórií, žiadne stimulanty a žiadne neprirodzené chemikálie, farbivá, ani sladidlá. V Slim & Sassy sú esenciálne oleje grapefruit, lemon (citrón) , peppermint (mäta), ginger (zázvor), a škorica.

Ako to funguje

Zdravé telo ponúka celoživotnú vitalitu a energiu a pomáha predchádzať degeneratívnym ochoreniam. Je dôležité manažovať hmotnosť a zdravé telo, čo sa dá urobiť sledovaním príjmu jedla, ako jedného z najväčších faktorov. Najlepšie je jesť menej jedla a tiež nahradiť priemyselne vyrábané a procesované jedlo zdravými prírodnými jedlami.

Prijímajte menej

Dokážete si predstaviť, že sa pozeráte na krémeš a nepociťujete žiadnu potrebu ho skonzumovať jednoducho preto, že nepociťujete, že by vás priťahoval. To jedlo stale chutí skvele, ale vašu túžbu po ňom nie je vôbec ťažké prekonať. Jedlo môže byť emocionálne rovnako ako fyzické. Keď je človek hladný, dostáva silné signály z mozgu a rôznych častí tela, ktoré nám dávajú najavo, že potrebujeme živiny. Vo všeobecnosti keď odpovieme jedením, naše telo pocíti odmenu.

V rozvinutých krajinách ľudia často konzumujú omnoho viac kalórií, než potrebujú pre zdravý život. Zníženie príjmu skonzumovaných kalórií pri diéte pociťujeme ťažkosti, obzvlášť keď sú naše telá nastavené na naše národné kalorické stravovanie. Všetko čo je potrebné je  jesť zdravé jedlá v menších množstvách, používať  Slim & Sassy  a pravidelne cvičiť, aby ste dosiahli svoju ideálnu telesnú hmotnosť.

Primárne výhody

  • Slim & Sassy redukuje prehnanú túžbu po jedle a môže vám pomôcť znížiť príjem kalórií
  • Ponúka pomoc pri manažovaná apetítu a hladu medzi jedlami
  • Pomáha upokojiť žalúdok a gastrointestinálne nepohodli niekedy spájané s diétovaním*
  • Pozdvihuje a povzbudzuje dobrú náladu, ktorá sa spája s úspešným úsilím o stratu hmotnosti*
  • Podporuje zdravú hydratáciu počas diétovania, cvičenia a počas dňa*

Slim & Sassy Metabolická zmes je vyrobená pre tých, ktorí  pracujú na znižovaní hmotnosti. Je úžasnou podporou pri  pravidelnom cvičení a  jedení menšieho množstva jedla.

Program Slim & Sassy je jednoduchý: pridajte 8 kvapiek do pol litra vody a pite medzi zdravými jedlami počas dňa